Znáte ten příjemný pocit, když po sestavení dílčích částí držíte v ruce fungující věc? Doladí se detaily – a vše se může rozjet.

Minimální vzdělání

SŠ/SOU

Praxe

výhodou

Provoz

1směnný

Náplň práce

  • Montáž forem a další práce spojené s opravami a úpravami forem
  • Sestavování nových forem, spolupráce s konstrukcí při řešení problémů
  • Zodpovědnost za kontrolu a opravy forem pro vstřikolisy
  • Práce s technickou dokumentací a ručními měřidly

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání technického směru – ideálně nástrojař
  • Znalost forem pro plastikářský průmysl a procesu vstřikování plastů výhodou
  • Ochota stále se zdokonalovat a seznamovat s novými technologiemi
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, svědomitost, pečlivost
  • Oprávnění k obsluze jeřábu (není podmínkou)

Na svých toulkách na kole rád pozoruji, jak se drobné detaily skládají v působivý celek.
Při sestavování forem je to stejné. Výsledek je součtem pečlivě vyřešených detailů.”

Tomášruční nástrojař

Benefity pro všechny fortelláky

Týden dovolené navíc

2× ročně pololetní odměny

Stravenkový paušál

Příspěvek na penzijní připojištění

Sportovní a kulturní akce

Letní a podzimní tábor pro děti

Výhodné rodinné tarify

Odměny a příplatky za práci

Odměna za nového fortelláka 10.000 Kč

Odměny při životních a pracovních výročích

Zeptej se nás, rádi Ti odpovíme.

465 466 519

DEJ NÁM O SOBĚ VĚDĚT

Pošli nám životopis

Fortellácká pozice

Tvůj životopis (povinné)

Souhlasím se zpracování osobních údajů v souladu s GDPR. Souhlas se zpracováním údajů

Kontaktní osoba

Hana Šebrlová

E-mailová adresa

personalni@fortell.cz

Telefonní číslo

+420 465 466 519

Sídlo firmy

Nádražní 1111
563 01 Lanškroun
Česká republika
Trasa

SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKU

Nasávej fortelláckou atmosféru