Benefity pro všechny fortelláky

Týden dovolené navíc

VÍCE VOLNÉHO ČASU

Jako fortellák budeš mít týden dovolené navíc. Svých 25 dní si můžeš vybírat během roku bez dalších zbytečných omezení. Občas je potřeba prostě vypnout a užít si volné chvíle s rodinou či přáteli.

Letní prázdninové odměny

JEĎ NA POŘÁDNOU DOVČU

Každého jistě potěší větší výplata. Každoročně v létě se u nás můžeš těšit na mimořádnou odměnu na ještě lepší dovolenou. Kvalitní odpočinek přináší lepší výkon!

Příspěvek na závodní stravování

OBĚDY BEZ STAROSTÍ

Přímo v areálu firmy máš k dispozici jídelnu. Vyber si pokrm podle svého gusta. V nabídce je vždy zahrnuto něco z české kuchyně, sladká jídla, vegetariánská, saláty či nadstandartní masová jídla. Celkem máš na výběr z šesti obědů a pěti večeří.

Příspěvek na penzijní připojištění

MYSLÍME DOPŘEDU

Jestli taky myslíš dopředu a šetříš si na důchod nebo to zvažuješ, máme pro Tebe dobrou zprávu. Každý fortellák má hned po prvním roce v zaměstnání nárok na příspěvek.

Sportovní a kulturní akce

NEZNÁME NUDU

Dbáme na to, aby se z kolektivu nevytratil přátelský duch a rodinná atmosféra. Proto pořádáme pro zaměstnance oblíbené sportovní a kulturní akce, kde si každý fortellák přijde na své. Již tradičně pořádáme bowlingový a volejbalový turnaj, charitativní výstup na Sněžku, zájezdy na divadelní představení, dětský den, cyklovýlety, rozdáváme vstupenky na hokej a mnoho dalšího.

Fortellácká banka

BEZÚROČNÁ PŮJČKA PRO FORTELLÁKY

Každému se může stát, že se ocitne v tíživé finanční situaci. Jsme připraveni Ti podat pomocnou ruku a poskytnout bezúročnou půjčku, která pomůže překlenout náročné období.

Letní a podzimní tábor pro děti

POSTARÁME SE O VAŠE ŠPUNTY

O letních a podzimních prázdninách můžeš přivést své děti na firemní tábor fortelláček. Základnu máme přímo ve fortellu a Tvoje děti zabavíme až do odpoledne. Takže žádné shánění babiček a tetiček hlídaček. Na fortelláčku je čekají různé volnočasové aktivity, výlety a spousta zábavy.

Vánoční odměny

BOHATÝ JEŽÍŠEK

Jasně… můžeš dát šupinky pod talíř nebo jíst na Nový rok čočku. Ale pro případ, že by to nevyšlo, chodí ve fortellu Ježíšek už před Vánoci a rozdává odměny za dobrou práci každému fortellákovi. Užij si aktivní dovolenou na horách nebo odpočinek doma v teplíčku u stromečku se spoustou dárků.

Výhodné rodinné tarify

VOLEJ SI S RODINOU ZDARMA

Potřebuješ volat často, nebo si prostě jen rád občas pokecáš po telefonu? Jako fortellák můžeš. V rámci našeho rodinného tarifu máš k dispozici až 5 telefonních čísel, která si mezi sebou mohou volat zdarma.

Odměny a příplatky za práci

TVOJE PRÁCE MÁ HODNOTU

Nepřehlížíme žádnou práci navíc a ceníme si kvalitních výkonů. Při odpoledních a nočních směnách Tě neminou odměny a příplatky. Stejně tak je tomu při práci přesčas.

Odměny při životních a pracovních výročích

SLAVÍME S TEBOU

Každého fortelláka máme zapsaného v kalendáři. Finanční odměna přiletí na Tvůj účet při životním i pracovním výročí. Zpříjemníme Ti i odchod do důchodu.